![preview](../files/site/db_photo/photo19d0a3926795185eb5a47f054eced413.jpg)
Родина Сухенків займається не лише гуманітарною допомогою. Мотижинці надають всіляку підтримку українській армії. Російським окупантам тут не раді. Голова добровольчого загону самооборони Мотижина Микола Курач переховується зі своєю родиною саме в будинку старости після того, як їхня оселя зазнала обстрілу. Разом із Ігорем Сухенком вони фіксують позиції російських військових, а потім передають інформацію українським підрозділам.